‘בריקים כמו שראינו באיטליה’: ייצור בריקים בהתאמה אישית להגשמת חלומות

‘בריקים כמו שראינו באיטליה’: ייצור בריקים בהתאמה אישית להגשמת חלומות

קרה לכם פעם שהסתובבתם בחו”ל, נושמים את האויר הנקי, נפעמים מהגינות המטופחות, מהרחובות הנקיים, וכן.. גם מחיפויי הקירות עוצרי הנשימה שכמעט ואי אפשר למצוא בישראל? כך קרה ללקוחות שלנו שנתקלו בחיפוי בריקים באיטליה שלא השאיר אותם אדישים.

אחרי נופש מחדש ומחזק באיטליה, שבו הזוג ארצה עם תמונה ובקשה באמתחתם – ‘ראינו את חיפוי הבריקים הזה באיטליה, ולמעט האבן השחורה, אנחנו רוצים בדיוק כזה לחיפוי החוץ של הבית החדש שאנחנו בונים’. כמובן שאנו בבריקים פלוס תמיד שמחים לעזור ללקוחותינו להגשים את בית החלומות שלהם ומיד נענינו לאתגר.

הבריקים, בגוונים של שמנת, חום בהיר ואדום יוצרו בתיאום מלא מול הלקוחות, אושרו על ידם ונארזו במינון שיאפשר גיוון הרמוני בעת ההתקנה לתוצאה סופית מלאת יופי וחן.

לראות את התוצאה הסופית, את הבריקים שלנו מחפים את קירות ביתכם, תמיד מרגש אותנו. אבל לראות חלום אישי ומיוחד שמתגשם ומביא את חו”ל לארץ עושה לנו אפילו יותר נעים.

כפי שודאי כבר הבנתם, אנחנו אוהבים אתגרים ואוהבים להגשים חלומות, אז אם יש לכם בקשה מיוחדת, חזון אישי שמבקש להתגשם כבריקים או סיליקטים בצבעים מיוחדים שלא מצאתם בשום מקום אחר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 054-6262882, מייל [email protected] או בטופס יצירת הקשר באתר.

 

חיפוי קירות חוץ עם בריקים בגווני שמנת חום ואדוםקיר לבנים בכניסה לביתבית קרקע בצבע בז' עם קירות בריקים חיצונייםדגם בריקים יפהפה מחפה את קירותיו החיצוניים של בית קרקעחיפוי חוץ קיר בריקיםבריקים לחיפוי שיוצרו בהתאם לבקשת הלקוח