5 דוגמאות לחיפוי קירות פנים וחוץ מבית בריקים פלוס

5 דוגמאות לחיפוי קירות פנים וחוץ מבית בריקים פלוס

החלק הכי מספק בכל העשייה שלנו הוא כשאנו רואים את הבריקים שייצרנו מחפים את קירות בתיהם של אנשים נפלאים. היצירות הקטנות שבראנו בעשר אצבעותינו מתאחדות עם חייהן של משפחות ומשרות עליהם שלווה, שמחה, תחכום או כל תחושה אחרת בגללה רכשו את אבני החיפוי שבחרו. לפניכם מס’ תמונות של חיפוי הבריקים שלנו לאחר התקנה ולאחריהן תמונה וקישור לדגם הרלוונטי.

1. בריקים לבנים מדגם סנטוריני בחיפוי פנים בסלון

את עיצוב הפנים היפהפה הזה יצרה ענבל קרקו כאשר ניתן לראות בבירור את התמזגות כלל החלקים אל שלם גדול ומהמם הרבה יותר מחלקיו בנפרד.
רצפת פרקט, ריהוט עץ, גוונים מרגיעים וכמובן.. קיר בריקים לבן בסלון מדגם סנטוריני.
אנו בבריקים פלוס שמחים וגאים להיות חלק מיצירת המופת הזו ומאחלים לבעלי הבית הרבה רגעים של אושר ונחת!

חיפוי בריקים לבנים על קיר בסלון עם רצפת פרקט

קרדיט: ענבל קרקו, עיצוב פנים ופנג שואי | צלם: ערן קרקו

לפרטים אודות דגם סנטוריני לחצו כאן

2. חיפוי קירות חוץ בבריקים מדגם חמרה – גוון חימר אדמדם.

כמו בטירות ובקתדרלות העתיקות גם בעלי הבית המרשים הזה ביקשו לחפות את קירותיו החיצוניים בבריקים בצבע חימר. לעומת אותם מבנים עתיקים אשר הלבנים היו חומר הבניה העיקרי שהרכיב אותם, אנו בבריקים פלוס מציעים פתרון עיצובי פרקטי לתקופתנו המודרנית בה בתים נבנים מבטון והתוצאה כפי שרואות עיניכם – מרהיבה ביופיה!

בית מהמם מחופה בקירותיו החיצוניים בבריקים מדגם חמרה

כניסה לבית עם קיר בריקים אדום אזור כניסה לבית פרטי עם חיפוי קירות חוץ בבריקים אדומיםלפרטים אודות דגם חמרה לחצו כאן

3. חיפוי קירות פנים בסלון עם בריקים מדגם ברצלונה

עיצוב הפנים של הבית היפהפה הזה הלך על הקו האלגנטי המרשים, עם צבעים רגועים ועזים, תאורה, אח, קונטרסט חד עם הרהיטים, מגוון חומרי גלם וטקסטורות. למען נתינת הטאצ’ אפ הסופי שישלים את המראה המודרני הזה נבחרו בריקים מדגם ברצלונה.
מה שמיוחד בדגם ברצלונה נמצא בפרטים הקטנים – מרחוק, הקיר נראה לבן למדי, אך כשמתמקדים באבן ובמיוחד כשמתקרבים ניתן להבחין בגוון האפור העדין שמעטר את האבנים.

עיצוב פנים חיפוי קירות בריקים דגם ברצלונה

לפרטים נוספים על בריקים מדגם ברצלונה לחצו כאן

4. בריקים מדגם ברצלונה בחיפוי קירות חוץ של בית

כמו בבית הקודם שסקרנו כאן, גם הבית הנוכחי בחר בדגם ברצלונה רק שהפעם מדובר בקירות חוץ. המראה האורבני שהשילוב בין הצבע האפור ללבנים הלבנים – אפורים נותנים תחושה מודרנית מרשימה ואין ספק שאנו שמחים וגאים להיות חלק מהיצירה הזו.

חיפוי קירות חוץ בבריקים לבנים אפורים מדגם ברצלונה 5. חיפוי קירות פנים בסיליקט שחור – דגם באקו

זו דוגמא יפהפייה לקונטרסט שנוצר בין לבני הסיליקט השחורים לקירות הלבנים והרובה שחוצצת בינהם. הרובה הלבנה מדגישה את צורתם המלבנית וצבעם השחור יוצר אזור בחדר המשרה תחושה של יוקרה ואלגנטיות. אנו מאמינים שעל מראות יפים כ”כ כל תוספת של מילים תהיה עוול למציאות – לכן נותר לכם רק להתבונן ולהתרשם בעצמכם.

חיפוי לבני סיליקט שחורים קירות פנים

במאמר הבא נציג 5 תמונות נוספות של בתי לקוחותינו שהשתמשו בבריקים ובסיליקטים מבית בריקים פלוס לחיפוי ביתם בין אם לקירות פנים או חוץ.
נשמח לשמוע את דעתכם בתגובות ולענות על שאלות אם ישנן, לפרטים נוספים ומגוון הדגמים המלא שלנו לחצו כאן.