אבני סיליקט

רוב רובינו למדנו ורכשנו מקצוע. כל אחד בתחומו וברמת מומחיותו. אף אחד לא דורש מאיתנו להבין בהכל. בשביל זה ישנן חברות ואנשים המתמחים בתחומים אחרים מאיתנו ואנחנו כחברה נעזרים זה בזה. אם ניקח את זה לתחום עיצוב הבית – פנים או חוץ –  ישנן עשרות או אולי מאות חברות ובעלי מקצוע היכולים להציע לכם ייעוץ ומוצרים עבור התחום החשוב הזה. 

אחת מהן היא בריקים פלוס המתמחה, כמו אחרות בתחומה, בתחום חיפוי אבנים לקיר בסלון. אותו חיפוי היוצר בסלון במקום קיר לבן ומשעמם, מעין קיר לבנים בסלון שמשווה לסלון שלכם אווירה אחרת לגמרי, מחדש אותו, הופך אותו לשמח, למעניין, לצבעוני או לקלאסי. ובכן, חלק מאותן אבנים לקיר, אותן אבנים שייעודן הוא לחפות את קיר הסלון או המטבח או חלק אחר בביתכם.

סוג מסויים חשוב מאד מבין אותן "אבנים לקיר" הנו אבני סילקט. אבנים אלו באות ומוצעות בגוון לבן ומתאימות גם לחוץ הבית וגם לתוכו. בסיס אבנים אלו הוא כמובן הסיליקט או בשמו העיברי צורן. לבנים אולו נהנות ממספר יתרונות בולטים – אבני סיליקט עמידות מאד לחום ולכן מתאימות לאזורים קרובים למטבח וא במטבח עצמו, או לקירות החשופים לחלונות ולאור ולחום. יש להן גוון לבן ומקסים והן פשוט, עם התקנה נכונה והאיכות המעולה, משנות חיים. קיר לבנים בסלון המורכב מאבני סיליקט ייתן לכם בוודאות את ההרגשה שפשוט כיף יותר להיות בבית. 

כיף יותר להיות ביחד, לראות סרט ביחד, לשחק עם הילדים ובכלל לחיות. זוהי הרגשה שקשה כמובן לתאר בכתב אבל היא פשוט כזאת. בכדי לא לפספס אותה, חפשו חברות כמו בריקים פלוס המציעות את אותן אבנים לקיר בסלון. הן מומחיות בתחום וגלריית העבודות והיכולות שלהן היא מרשימה. תחשבו על כך שאת מירב זמנכם את מבלים ביחד עם המשפחה בסלון שלכם או בפינת האוכל. אם הסלון יהיה יותר מזמין, כך גם כל המשפחה תרצה לבלות בו יותר זמן. לא כל אחד בחדרו כמו שלצערינו קורה בהרבה משפחות. אבני סילקט יעזרו לכם ליצור את אותה אווירה מזמינה. הן בהחלט שוות את ההשקעה. פנו לחברות המתמחות בתחום. קבעו פגישת ייעוץ. שנו את חייכם לטובה ע"י השקעה בביתכם, בכם ובמשפחתכם. 

מאמרים נוספים: