בריקים חוץ

איך אדריכל או מעצב פנים יכול לעצב מבנה ציבורי בצורה מרשימה ויוקרתית? אם זכיתם לתכנן פרוייקט של מבנה השייך למועצה מקומית או למשרד ממשלתי, תוכלו לתכנן עיצוב יוקרתי ומרהיב למבנה בעזרת תוספת מיוחדת וייחודית – בריקים חוץ. אם עד היום תכננתם עיצוב פנים לבתים עם תוספת של בריקים בקירות האמבטיה או המטבח, כדאי לכם להציע ללקוחות שלכם גם בריקים מיוחדים המתאימים להתקנה כחיפוי לקירות חוץ. הבריקים המיועדים לקירות חוץ עשויים מחומר סינטטי איכותי אשר מיוצר מחומרים עמידים לפגעי מזג האוויר. החומר ממנו עשויים הבריקים לקירות חוץ הוא יחסית קל משקל ומאפשר התקנה נוחה ויציבות של הבריקים בקירות החיצוניים לאורך שנים.

את הבריקים לקירות חוץ אפשר לבחור ממגוון עיצובים ודגמים ולהתאים את הצבע לסגנון ולטעם של הלקוחות שלכם. למעשה, עיצוב חוץ הבניין יהיה על-פי בחירה אישית של הלקוח שלכם ויאפשר ללקוח גמישות רבה בכל הנוגע לעיצוב החיצוני של המבנה. 

בריקים לחיפוי פנים 

במקביל להזמנה של בריקים חוץ, תוכלו לבצע הזמנה של בריקים לחיפוי פנים ולהתאים אותם לעיצוב הבית. ניתן להזמין בריקים לקירות חוץ וקירות פנים באותו הצבע בכדי לשמור על אחידות בין העיצוב הפנימי של הבית לעיצוב החיצוני. אחד מסוגי הבריקים הפופולריים ביותר לבתים פרטיים, הוא בריקים בצבע חימר.

איפה מזמינים קיר בריקים אדום? 

להזמנה של קיר בריקים אדום עבור הלקוח שלכם, מומלץ לכם לפנות לטובים ביותר בתחום הייבוא והשיווק של בריקים לקירות – בריקים פלוס. צוות בריקים פלוס כולל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום החיפויים לקירות פנים וקירות חוץ.

בריקים חוץ איכותיים מהיבואן בריקים פלוס

בכדי שתוכלו לשמוע את הלקוחות שלכם אומרים 'וואוו' בסיום הבנייה של המבנה, בתור אדריכלים ומעצבי פנים, כדאי לכם להזמין עבורם בריקים איכותיים לקירות החוץ של הבית. 

מאמרים נוספים: