בריקים לבנים לחיפוי קירות פנים – הטרנד שכובש את העולם. (תמונות)

בריקים לבנים הוא טרנד עולמי שסוחף רבים כשלב אבולוציוני נוסף במהפכה העיצובית הלבנה, בחרנו בשבילכם את העיצובים היפים ביותר לשם השראה וגיבוש החזון העיצובי האישי שלכם, בואו להרחיב אופקים ולהנות מיופי עוצר נשימה!

בריקים זה בכלל לבנים לבנייה!

כולנו מכירים את המראה המקורי והעתיק של הבריקים ששימשו לבניה החל משנת 7500 לפנה”ס.  הם יוצרו מחימר, יובשו בשמש ונשרפו בכבשן בתהליך אשר העניק להם צבע חום-אדמדם. העדר הטכנולוגיה בימים ההם הביאה לכך שייצורם לקח זמן רב והובלתם דרשה משאבים רבים, אך יחד עם זאת הם היוו זמן רב את חומר הבניה העיקרי במדינות רבות. רובנו נוסעים מדי פעם לחופשות בהן אנו פוגשים בטירות וקתדרלות עתיקות ומרשימות אשר נבנו באמצעות שימוש בבריקים – ואכן המראה כה חם, מרשים ומעניין!

לא, בריקים משמשים לחיפוי קירות!

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה ושיטות הבניה הרבות, עוברים הבריקים טרנספורמציה מהיותם סטנדרט בניה – לאלמנט עיצובי רווח, במקום היותו חומר בנייה בסיסי, הפך בימינו לאלמנט לחיפוי קירות פנים וחוץ ממניעים עיצוביים בעיקר. אותה טרנספורמציה מאפשרת לנו ‘לשחק’ עם צבעיהם של הבריקים כאשר בשנים האחרונות נראה כי הטרנד העיצובי הרווח ביותר הוא בריקים לבנים לחיפוי קירות פנים הבית.

טרנד הבריקים הלבנים (או בעברית; הלבנים הלבנות)

כמובן שהטרנד הזה לא צץ לו פתאום משום מקום אלא הופיע כחלק אבולוציוני מקו עיצובי מודרני מערבי אשר שם במרכז את הנקיון, המרחב, הרוגע והרכות שבעיצוב שרובו לבן. הטרנד הסוחף הזה הוטמע כבר בבתים רבים בישראל ובעולם, רוקן אותם מצבעים דומיננטיים עד לכדי נגיעות מינימאליות וצבע הכל לבן בשילוב עם צבעים נייטרלים נוספים.

בריקים לבנים הם השדרוג של אותה רוח עיצובית נקייה, כאשר הם מוסיפים אפשרות להכנסת טקסטורה מעניינת לחדר אשר עונה על הדרישה לצבע הלבן יחד עם תוספת שלא ניתן להשיג בשום לבן אחר – חמימות. העדר העניין והחמימות היא הבעיה המרכזית של מתנגדי הטרנד הלבן, ומה נאמר, בסופו של דבר הכל באמת רק עניין של טעם – אך הבריקים הלבנים מביאים כאן אפשרות לפשרה המשלבת את הלבן הנקי והשליו יחד עם טקסטורה וגיאומטריה שמוסיפות את העניין, שוברות את הקרירות ומוסיפות את אותה חמימות מדוברת.

מאמרים נוספים: