130 ש”ח למ”ר | למה אנו מוכרים בריקים בזול? 5 סיבות עיקריות

ודאי נתקלתם בחיפוש אחר אבן החיפוי המתאימה עבורכם במחירים שאולי יצרו חשש מסויים מצעד החיפוי כולו, שכן לא מדובר רק בהוצאה על אבן החיפוי בלבד אלא גם בתשלום למתקין מקצועי, הובלה וכו’.

אנחנו כאן כדי להרגיע אתכם ולספר לכם על הסיבה בגללה נגרום לתהליך חיפוי הבריקים שלכם להיות הרבה יותר זול ויעיל.

בריקים בזול – ההסבר לפניכם.

  1. אנחנו חנות המפעל!

הסיבה הראשונה והמרכזית ביותר למחירי הבריקים הנמוכים שאנו מציעים היא שאנו היצרנים של הבריקים והסיליקטים אותם אנו מוכרים.
בשונה ממשווקים רבים אשר מוכרים לבנים אשר יוצרו על ידי מישהו אחר והרווח שלהם נגזר מהעמלה שיקחו מכם, אנו חתכנו את התיווך ואת העמלה שמתלווה אליו והשארנו אתכם עם המחיר הבסיסי של האבן עצמה.
עכשיו יש לכם את ההזדמנות לרכוש בריקים במחירי מבצע – כל השנה!

  1. חנויות שיווק מוכרות את הבריקים שלנו – וגם אתם!

הסיבה השניה למחירי הבריקים הזולים היא שיש לנו אינטרס. כן כן, אנו לא חפים ממניעי רווח אבל הבנו משהו אחד – שאם אתם תרוויחו גם כן כנראה שתהיו המשווקים הכי טובים שלנו.

הבריקים ולבני הסיליקט שלנו משווקים בחנויות ורשתות רבות ברחבי הארץ, הם הופיעו בתערוכות והופצו ע”י משווקים עצמאיים ואנו אסירי תודה על עבודתם הטובה, אבל יש דבר אחד שאף אחד מהמשווקים שלנו לא יכול לספק – וזה את האובייקטיביות והאותנטיות של חוויית הרכישה וההתקנה של הלבנים שלנו.
אנו יודעים כמה חזקה המלצה מתוך נסיון, אנו יודעים שאתם מארחים בביתכם אנשים שיתרשמו ויחשפו לאבני החיפוי שלנו, אנו יודעים שאם אתם מרוצים – אתם המשווקים הכי טובים שלנו ולשם אנו שואפים.
מהסיבה הזאת הורדנו את המחירים ללקוחות פרטיים – אנחנו רוצים שהבריקים שלנו יחפו את קירות ביתכם.

  1. חיפוי דמוי אבן – חזק יותר, קל יותר, טוב יותר, ירוק יותר, זול יותר.

הסיבה השלישית למחירי הבריקים הזולים שלנו קשורה באופן ישיר במוצר הסופי שלנו.
הבריקים והסיליקטים שאנו מייצרים נועדו לדמות חיפוי קירות באבן טבעית עם טוויסט מודרני. כיום אין באמת צורך בבזיזת משאבי הכדור הנדירים יותר, אין צורך ביבוא אבן שנוצרה בתהליך אקולוגי של מליוני שנים על גבי מטוסים לאחר שנחצבה ע”י פועלים, נחתכה ושויפה בתהליך המצריך אנרגיה וזיהום רב כל כך.
העידן המודרני נתן לנו את הכלים לדמות ואף לשפר את יצירותיו המפוארות ביותר של הטבע, בחצי מהמשאבים והאנרגיה – וזה מה שאנו עושים כאן.

הלבנים של בריקים פלוס מיוצרים מחומרים הקיימים בשפע בטבע הישראלי, מחוזקים על ידי סיבי זכוכית ונצבעים ע”י חומרים הצורבים את האבן ומתאחדים איתה.

התוצאה היא אבן קלה כמעט בחצי מאבן טבעית (ואפילו מחיפויים דמויי אבן אחרים), חזקה ביותר, עמידה יותר לאורך זמן, ירוקה יותר וגם – ניחשתם נכון, זולה יותר.

  1. יש לנו חנות אינטרנטית!

כולם יודעים שהעידן האינטרנטי קירב ופישט את תהליך הרכישה של מוצרים רבים ושינה רבות את הרגלי הצריכה שלנו. מה שבעבר יכולנו לקנות רק בחנות הקרובה לביתנו במחיר מופרך אנו מסוגלים לקנות כעת בלחיצת כפתור מהצד השני של העולם בזיל וזול, ואת זה אנו מבקשים להביא גם אליכם, את הקידמה!

בריקים פלוס פתחה חנות אינטרנטית שמאפשרת לכם להתרשם ולחוות את האבנים שלנו באופן ישיר ולהזמינן בכמה קליקים עד לפתח ביתכם – ניתן אפילו עם מתקין מקצועי!
בעצם הרכישה באמצעות החנות האינטרנטית אנו לא חוסכים רק לכם זמן וכסף – אלא גם לנו! החנות הזו עובדת 24/7, לא מצריכה תנאי רווחה או הפסקות צהריים – היא כאן בשבילכם בלי תנאים ובלי עלויות נוספות. השתמשו בה ותחסכו!

  1. כי הגיע הזמן לשבור את השוק!

כמו המהפכה שכחלון עשה בסלולר, זו המהפכה שאנו רוצים לעודד במחוזותינו. הורדת המחירים הדרסטית שלנו תביא לתחרותיות ותעלה למודעות המשווקים את המחירים הריאלים לשיווק אבני חיפוי, כך שבעצם אם תתחילו לקנות במחירים הזולים – זו תהיה דרככם לומר – שאלה המחירים הריאלים שאתם מבקשים לשלם ובצדק.

מאמרים נוספים: