23 תמונות בריקים לחיפוי קירות פנים להשראה: בריקים בסלון, פינת אוכל וחדר שינה

מחפשים דרך ליצור ייחוד ועניין בעיצוב הפנים של הבית? להוסיף יופי ושיק בלי לשבור קירות ולהחליף מרצפות? בריקים לחיפוי קירות זה כנראה פתרון הולם מהיר מספיק, זול מספיק ובעל היכולת להוסיף המון אופי ולשדרג את מראה הבית. לשם מתן ההשראה, אספנו עבורכם 23 תמונות מבתי לקוחות שהתקינו בריקים בסלון, בחדרי השינה או בפינת האוכל, כאשר לעיתים קרובות אף עשו זאת בעצמם ללא מתקין מקצועי עם הדרכה חינם מאיתנו.

בריקים לחיפוי הם פתרון עיצובי מודרני שבעבר היה אלמנט בנייה פרקטי למדי ושניתן למצוא בטירות, ארמונות ואחוזות עתיקות מלפני אלפי שנים, כאשר כיום נפוץ יותר בשימוש כאלמנט לעיצוב קירות פנים וחוץ על ידי חיפוי ולא כבסיס לבנייה. יתרונות חיפוי קירות עם בריקים באים לידי ביטוי בבידוד תרמי מצויין, בידוד רעשים, עמידות לשנים רבות, ניקוי קל וכל זאת מבלי להזכיר את יופיו עוצר הנשימה של קיר בריקים בסלון, בחדר שינה, בפינת אוכל, במטבח ואפילו בחדר השירותים!

האלמנט העיצובי שיוצרים בריקים לחיפוי מורכב מ-3 מאפיינים עיקריים:

  1. טקסטורה טבעית – הבריקים עצמם, על אף היותם תעשייתיים (עשויים מבטון, שברי קרמיקה, סיבי זכוכית, חול ואלמנטים נוספים לחיזוק), הם בעלי טקסטורה מחוספסת ובלתי אחידה אשר מעניקה מראה ותחושת אבן טבעית שמעשירה את האוירה העיצובית של הבית. ‘הטבע נכנס פנימה’ בסטייל וינטאג’י מהמם שמעניק אינטימיות וריגוש.
  2. גיאומטריה וסימטריה – צורתם המלבנית של הבריקים לחיפוי, מייצרת תמונה כללית של קיר בריקים בעל סימטריה וגיאומטריה מוגדרת ויפהפייה, שיחד עם הא-סימטריות והחיספוס בטקסטורת האבן, מעניק גבולות, עומק, דו ותלת מימדיות שמוסיפים עניין לחלל ומעשירים אותו באופן אינטליגנטי.
  3. צבעוניות חיה – בין אם תבחרו בבריקים לבניםבריקים אפוריםבריקים אדומיםחומיםצהוביםשחורים או שתזמינו בריקים בצבע מותאם אישית (כמו למשל צבעים פסטליים לחדר ילדים), שילובם של הבריקים עם פלטת הצבעים של החלל תיצור רעננות והשלמת סיפור בעל אופי שרק הבית שלכם יספר.

חיפוי בריקים בתמונות להשראה

אז כידוע תמונה שווה (לפחות) אלף מילים וכדי להבהיר ולהדגים את שכתבנו לעיל, אספנו תמונות מבתי לקוחות שהשתמשו בבריקים שלנו לחפות את קירות הפנים בביתם. רוצים לקבל מידע נוסף? התקשרו עכשיו אל 054-6262882, כתבו לנו אל info@brikimplus.co.il ונשמח לעמוד לרשותכם! ניתן ללחוץ על התמונה למעבר לבריק בו עשו שימוש לחיפוי הקיר שאהבתם.

מאמרים נוספים: