5 גוונים של בריקים אפורים לחיפוי קירות ותמונות להשראה

ככל שעובר הזמן וחיפוי הקירות הופך לפתרון עיצובי ופרקטי נדרש ביותר ויותר בתים בישראל, ניתן להרגיש כיצד הבריקים האפורים תופסים מקום של כבוד בבחירותיהם של מעצבי פנים ואדריכלים רבים.

מה יש לבריקים האפורים להציע לנו?

ובכן, עניין ידוע הוא שתמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, אבל בנוסף לתמונות המרהיבות בהמשך הכתבה ננסה את מזלנו עם קצת מילים.
הצבע האפור הוא אחד הצבעים הנוחים ביותר לשימוש משום היותו צבע תומך ומשלים שמשתלב היטב עם מרבית הצבעים. בין אם הצבע הדומיננטי בביתכם הוא לבן עדין וניטרלי, אדום נועז או אפילו ירוק כפרי – הצבע האפור ישתלב היטב וייצור מראה מתוחכם, אלגנטי ומודרני – קל וחומר שהדבר נכון גם לגבי בריקים ולבני סיליקט אפורים שמעצם היותם אבני חיפוי מוסיפים גם עניין וטקסטורה יחד עם תכונותיו הטובות של הצבע הנפלא הזה.

5 גוונים של אפור

כמו לכל צבע – גם לאפור טווח גוונים רחב מאוד ואת בחירת האפור שמתאים לבית שלכם תצטרכו לעשות אל מול התנאים הקיימים בביתכם. אפור כהה יתן תחושת אלגנטיות, מודרניות וחדות ואילו אפור בהיר יתן תחושה קלילה, שלווה ורכה.

אילו מהגוונים מתאימים לכם? לפניכם 5 גוונים של בריקים אפורים שנמכרים כעת במחיר זול במיוחד של 95 עד 150 ש”ח למ”ר + מע”מ.

בריקים בגוון אפור בהיר במיוחד – דגם ברצלונה

דגם ברצלונה הוא בריק עדין בגוון אפור בהיר מלוכלך, בעל סגנון מדליק ביותר שמעניק לכל חלל מראה רטרו ממגנט. לחצו על התמונה למעבר לעמוד המוצר של דגם ברצלונה.

בריקים אפורים בשלושה גוונים – דגם ברלין

בריקים אפורים מדגם ברלין בעלי מראה ייחודי ודומיננטי ומורכבים מ-3 גווני אפור – אפור בהיר, אפור בינוני ואפור כהה. הם מתאימים לחיפוי קירות פנים וחוץ ומיד מעניקים אופי מודרני, אורבני ומלא בסטייל!

בריקים בצבע אפור כהה לחיפוי קירות – דגם מילאנו

בריקים אפורים מדגם מילאנו מגיעים בגוון כהה או בינוני ומתאימים לחיפוי קירות פנים או חוץ. אלו הבריקים שמחפים את קירות המועדון האגדי ‘גנקי’ מבפנים ומבחוץ ומיצרים תחושת מיסטיות, עומק ונועם. לפרטים נוספים על הבריקים לחצו על תמונה.

לבני סיליקט אפורים בשלושה גוונים – דגם מדריד

אבני סיליקט בצבע אפור בהיר משגע, אלגנטי ונקי לחיפוי קירות פנים וחוץ מדגם מדריד. דגם מדריד מתאים לחללים שמבקשים לשדר את המראה המודרני הנקי, היי-טקי והמתוחכם. למידע נוסף אודות לבני הסיליקט מדגם מדריד לחצו על התמונה.

 סיליקט בצבע אפור כהה – דגם ניו יורק

דגם ניו יורק בא לשדר את המראה העמוק, הרציני, הקלאסי.. חיפוי קירות עם לבני סיליקט בגוון אפור כהה מדגם ניו יורק מעניק לכל קיר או חלל מראה מכובד ומעט מיסטי, ואם זה לא מספיק – הם עולים רק 130 ש”ח + מע”מ למטר מרובע!

מאמרים נוספים: