8 סיבות שבריקים לבנים הם הבחירה העיצובית המושלמת לבית שלך!

בריקים לבנים הם אינם טרנד חולף אלא פתרון עיצובי לטווח ארוך עשיר ביתרונות בולטים, אילן יתרונות? בחרנו את השמונה הטובים ביותר שיסירו מלבכם את הספק אם ישנו.

1. כפרי, אלגנטי, תעשייתי? בריקים לבנים ישתפו פעולה עם כל חזון עיצובי שלך

היתרון המרכזי של בריקים לבנים על פני בריקים בצבעים אחרים, הוא העובדה כי הם משתלבים נפלא בכל סגנון עיצובי ומשלימים אותו. בית המעוצב בסגנון כפרי הוא חלום שלך? אוהב את הקווים החדים, הנקיים וניגודיות אלגנטית? או אולי בכלל הסגנון התעשייתי המודרני הוא משאלת לב כמוסה שברצונך להגשים? כך או כך בריקים לבנים ישתלבו נפלא בחזון העיצובי שלך.

2. הם המרכיב הסודי שמשדרג כל בית

כמה כיף זה להרוויח את אפקט ה’וואו’ כל כך בקלות! קיר בריקים לבן בבית, בין אם בסלון או בפינת האוכל, לרוב תורם רבות לאפקט הרצוי וגורם להתפעלות מצד האורחים. הם לא יהיו בטוחים מה עשית בדיוק שגורם להם להתרשם כל כך ויאמרו שהמראה הכללי מאוד חם, מכיל ואינטליגנטי, אך אנו אומרים לך כבר עכשיו – אלה הבריקים!

4. טרנד חולף? הצחקתם אותנו!

בריקים לחיפוי בצורתם המודרנית הם בסה”כ אבולוציה מתבקשת של טכניקת בנייה עתיקה אשר אינה נחוצה יותר, אך האדם מסרב לשחררה מאחור ומשתמש באפקט העיצובי המדהים שלה במקום. טירות בריקים עצומות מהמאות הראשונות לספירה עדיין עומדות יציבות ומרשימות ואף בנייני מודרנים בניו יורק בנויים מלבני חימר עמידים במיוחד. כאן בישראל טכניקת הבניה הזאת אינה נפוצה ואינה נחוצה, אך יחד עם זאת, המראה הוינטאג’י – המודרני, האלגנטי – תעשייתי, מסרב לעזוב אותנו, ובצדק.
על אף שאיננו משתמשים בלבני חימר שיובשו בשמש או נשרפו בכבשנים ורוב הבניינים בנויים מבלוקים, מלט ובטון, חיפוי בריקים עודנו כאן ולא מראה סימני עזיבה, למה? פשוט כי מדובר על סגנון על זמני שליווה את האדם משחר היסטוריית הבנייה ועד לעתידו הטכנולוגי. אהבה שכזו שנמצאת כאן כדי להשאר.

5. מראה שהשקעת ומעלה את ערך הדירה

יש לך דירה להשקעה ואתה מחפש כיצד להעלות את ערכה? עניין ידוע הוא שאם תשקיע בשיפוץ ובעיצוב פנים ראוי, ערכה של הדירה יעלה בעייני השוכרים והיא תחטף בשניות. מכנה משותף שניתן לראות באותן דירות שנחטפות כמו לחמניות חמות היא נישת קיר בריקים שמעידה בדיוק על כך שהיה לך אכפת ושהשקעת מחשבה ונשמה בעיצוב הדירה.

6. בריקים לבנים: פאסיביים אך אסרטיביים

מחפש לשלב אלמנט עדין ולא צעקני אך שעדיין לא יהיה ניתן להתעלם ממנו? משהו שישתלב עם הרקע אך שיוסיף טקסטורה ועומק לחלל? קיר בריקים לבן הוא ב-ד-י-ו-ק התשובה למה שאתה מחפש. ללא צבעים בולטים ובלי רצון לאקסטרא תשומת לב, הם יכניסו נוכחות ותחכום לכל חלל וישדרגו כל מראה. בפאסיביות עדינה ולא מתיימרת, בריקים לבנים יעניקו לבית שלך אמירה אסרטיבית וחד משמעית – כאן גרים אנשים פשוטים אך מתוחכמים, משקיענים שלא מגזימים, שרוצים ויודעים לחיות בשיק!

7. שדרוג פעוט ועדין שעושה את ההבדל

עכשיו ברצינות, בוא נגיע לשורה התחתונה. אתה מחפש דרך לשדרג את מראה הבית בלי לשבור קירות ובלי לעשות מהפכות? או אולי כחלק משיפוץ כללי או בנייה חדשה אתה מחפש את הקלף המנצח שיהפוך מראה הבית לחד פעמי ובלתי נשכח? בריקים לבנים יספקו לך את כל זאת ויותר. מבלי להקריב ולהתחייב יותר מדי לקו עיצובי שאולי תרצה לשנות בעתיד, קיר בריקים לבן יהיה ה-Wing man שלך, החבר הכי טוב, שיתמוך ויעזור לך להוציא אל הפועל כל חזון עיצובי, פשוט או מורכב ככל שיהיה.

8. בריקים לבנים עולים פחות!

אז אתה מסכים איתנו שקיר בריקים לבן הוא בחירה מדהימה שכדאי לך לשלב בביתך? הנה לך סיבה אחת אחרונה שתעזור לך לחתום את העסקה – הם גם עולים פחות! כן כן, אם תלך לחנויות חיפוי ותחפש בריקים מסוגי אבן טבעית שונה או בצבעים מיוחדים תגלה שהעלויות מתחילות ב250 ש”ח ועד ל400 למ”ר אחד! (אצלנו בבריקים פלוס, חנות המפעל, יש צבעים נוספים וזולים מהמתחרים). אנו מאמינים שלא משנה כמה חזק הרצון שלך, המחיר בסופו של דבר הוא הגורם שיכריע את ההחלטה. אך היתרון של הבריקים הלבנים של בריקים פלוס, מלבד 7 הסעיפים שפירטנו קודם, הוא העלות הנמוכה היחסית שלהם – אצלנו תוכלו למצוא אותם ב130 ש”ח בלבד למ”ר! (לא כולל מע”מ). מדובר על חסכון עצום ועל הזדמנות מצויינת להתחדש ולשדרג את מראה הבית לטווח הארוך בעלות נמוכה יחסית.

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו!

מאמרים נוספים: