משלוחים והתקנת בריקים

מידע, כמויות ועוד...

מידע על משלוח בריקים

מעוניינים להזמין בריקים בלי לצאת מהבית? עכשיו זה אפשרי! הזמינו בריקים דרך האתר, הוסיפו משלוח, ואנו ניצור אתכם קשר על מנת לתאם את הגעתם – כזה פשוט!

בריקים פלוס שמחה להעניק ללקוחותיה גם שירותי משלוחים תחת התנאים הבאים:

  • עד 35 מ"ר של בריקים או סיליקטים בכל הזמנה
  • המחירים הם להובלה עד לשפת המדרכה בלבד

שירותי התקנת בריקים

בריקים, איכותיים ויפהפיים ככל שיהיו, יראו נורא אם יותקנו על קיר באופן שאינו מקצועי. מתקין בריקים מקצועי ואמין הוא תנאי סף להצלחת העיצוב של החלל באמצעות בריקים.
אנו בבריקים פלוס מספקים ללקוחותינו שירותי התקנת בריקים מהשורה הראשונה על ידי מתקינים שנבחנו באופן קפדני על ידינו ושאנו יכולים לקחת אחריות מלאה על עבודתם.

שימת לב לפרטים, עבודה מהירה ונקייה, מקצועיות ואמינות, הם רק חלק מהדרישות שלנו מהמתקינים שלנו וזה מה שתקבלו כשתזמינו מתקין בריקים שאושר על ידינו.

כמה עולה מתקין בריקים?

מחיר השוק של מתקיני בריקים נעים בין 250 ל-400 ש"ח + מע"מ למ"ר. מחיר התקנת בריקים דרך בריקים פלוס מסתכם ב300 ש"ח + מע"מ עבור עבודה וחומרים. כלומר, זה המחיר, ללא תוספות נסתרות של עלויות כוחלה, דבק או חומרים אחרים.

שימו לב: במידה וישנה עבודת הכנה משמעותית שנדרשת מהמתקין על מנת שיוכל להתחיל, כמו למשל לקלף ולשייף את הקיר מטיח ישן, יתכן ותדרש תוספת תשלום ועל כך תינתן הצעה פרטנית באופן אישי.

עלויות משלוח:

לבירור עלות המשלוח המשלוח הוסיפו את האבן הרצויה לסל הקניות, צאו לתשלום והזינו את הכתובת למשלוח. המערכת האוטומטית תחשב את עלות המשלוח באופן מיידי ונוח.

המשלוח יגיע עד 10 ימי עסקים מסיום הטיפול ההזמנה בתיאום מראש.

ניתן לבצע איסוף עצמי ללא כל תוספת תשלום מחנות המפעל במושב עזריקם בתיאום מראש